Black Hole Rod Case Patagonia
Black Hole Rod Case Patagonia
Podróżowanie może być trudne dla wędek muchowych. Nasz futerał na wędki Black Hole® jest zbudowany z wytrzymałej tkaniny w 100% pochodzącej z recyklingu, pokrytej laminatem TPU z recyklingu, aby wytrzymać najcięższe wyprawy wędkarskie. Regulowane przegrody wewnętrzne to gwarancja aby wszystko było uporządkowane po drodze. Szyty z certyfikatem Fair Trade™.
- Materiały z recyklingu odporne na warunki atmosferyczne
Zbudowany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej pochodzącej z recyklingu o grubości 300 denierów, pokrytej wytrzymałym laminatem TPU z recyklingu.
- Objętość wewnętrzna
Długość wewnętrzna 36 cali (91 cm), wystarczająco duża, aby pomieścić czteroczęściowe wędki o długości do 11 stóp (3,35 m)
- Dostosowana organizacja
Modułowe wewnętrzne przegródki do przechowywania i dwie zewnętrzne kieszenie umożliwiają dostosowanie organizacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
- Przyjazne w podróży przenoszenie
Regulowany pasek na ramię i uchwyt, który można nasunąć na uchwyt bagażu na kółkach, aby ułatwić poruszanie się po lotniskach
- Kraj pochodzenia
Wyprodukowane w Wietnamie.
- Waga
2637 g (5 funtów 13 uncji)
Dostępna w kolorach:
- Black
- Smolder Blue
- Basin Green
100% satysfakcji
Gwarantowane!
Darmowa dostawa
Przy zamówieniu powyżej 300 PLN
14 dni na zwort
Bez podawania przyczyny.
Masz pytania? Zadzwoń!
+48 512 465 624








